Herb szkoły

Zakończenie roku szkolnego

Po 187 dniach nauki, po raz ostatni zabrzmiał tak długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów ostatni dzwonek, symbolizujący zakończenie roku szkolnego.

24 czerwca w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu odbył się uroczysty apel podsumowujący mijający rok szkolny 2021/2022. Program artystyczny przygotowała klasa 2A we współpracy ze szkolną grupą muzyczną, pod kierunkiem wychowawcy p. Sylwii Wojciechowskiej.

Mijający rok, był rokiem pełnym wydarzeń, przeróżnych emocji i zmian, ale przede wszystkim był to okres sukcesów naszych uczniów, którzy pomimo tego iż mierzyli się z trudnościami nauki zdalnej i powrotem do rytmu nauki stacjonarnej, to pracowali na miarę swoich możliwości, o czym świadczą wysokie średnie i świadectwa z czerwonym paskiem.

Gratulujemy wszystkim uczniom sukcesów tych małych i wielkich odniesionych w trakcie trwania nauki. Nauczycielom gratulujemy wytrwałości i cierpliwości w przekazywaniu wiedzy uczniom.

Wszystkim życzymy szczęśliwych i bezpiecznych wakacji pełnych niezapomnianych wrażeń. Oby te dni pozwoliły na zasłużony wypoczynek, nabranie sił i zapału do zmierzenia się z nowymi wyzwaniami.

RODO