Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Zakończenie roku szkolnego

Po 187 dniach nauki, po raz ostatni zabrzmiał tak długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów ostatni dzwonek, symbolizujący zakończenie roku szkolnego.

24 czerwca w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu odbył się uroczysty apel podsumowujący mijający rok szkolny 2021/2022. Program artystyczny przygotowała klasa 2A we współpracy ze szkolną grupą muzyczną, pod kierunkiem wychowawcy p. Sylwii Wojciechowskiej.

Mijający rok, był rokiem pełnym wydarzeń, przeróżnych emocji i zmian, ale przede wszystkim był to okres sukcesów naszych uczniów, którzy pomimo tego iż mierzyli się z trudnościami nauki zdalnej i powrotem do rytmu nauki stacjonarnej, to pracowali na miarę swoich możliwości, o czym świadczą wysokie średnie i świadectwa z czerwonym paskiem.

Gratulujemy wszystkim uczniom sukcesów tych małych i wielkich odniesionych w trakcie trwania nauki. Nauczycielom gratulujemy wytrwałości i cierpliwości w przekazywaniu wiedzy uczniom.

Wszystkim życzymy szczęśliwych i bezpiecznych wakacji pełnych niezapomnianych wrażeń. Oby te dni pozwoliły na zasłużony wypoczynek, nabranie sił i zapału do zmierzenia się z nowymi wyzwaniami.

RODO