Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Zebranie z rodzicami 26.03.2019 r.

Informujemy, że 26.03.2019 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich  w Zgorzelcu odbędą się zebrania rodziców z wychowawcami klas.

 

Spotkanie wychowawców klas I-III  z rodzicami godz. 17.00  – 17.30.

 

Klasa I A –  Tomasz Mańkowski – gabinet nr 58

Klasa I B – Agnieszka Hładyszewska – gabinet nr 73

Klasa I C – Beata Łężny – gabinet nr 53

Klasa I D – Katarzyna Przytulska – nauczyciel nieobecny

Klasa I E – Elżbieta Tymińska – gabinet nr 67

 

Klasa II A – Paweł Pilczuk – gabinet nr 69

Klasa II B – Kazimierz Walotka – gabinet nr 86

Klasa II C – Bogdan Szymański – gabinet nr 48

Klasa II D – Renata Rak – gabinet nr 88

Klasa II E – Sylwia Wojciechowska – gabinet nr  72

Klasa II F – Beata Stypczyńska – gabinet nr 55

 

Klasa III A –  Krystyna Dudek – gabinet nr 59

Klasa III B – Karolina Prusiecka – gabinet nr 79

Klasa III C – Rafał Pozauć – gabinet nr 52

Klasa III D – Anna Oleksyn – gabinet nr 75

Klasa III E – Ewelina Mielewczyk – gabinet nr 65

Klasa III F – Małgorzata Pasławska – gabinet nr 85

 

 

Dyżury nauczycieli przedmiotów godz. 17.30-18.30

 

Język polski

  1. Beata Stypczyńska – gabinet nr 55
  2. Beata Łężny – gabinet nr 53
  3. Karolina Prusiecka – gabinet nr 79
  4. Bogdan Szymański – gabinet nr 48

 

Matematyka

  1. Krystyna Dudek – gabinet nr 59
  2. Małgorzata Zosik – gabinet nr 87
  3. Sylwia Wojciechowska – gabinet nr 72
  4. Dorota Chitruń – gabinet dyrektora nr 34
  5. Elżbieta Tymińska – gabinet 67

 

Język angielski

  1. Jerzy Krajewski – gabinet nr 64
  2. Justyna Cebulska – gabinet nr 84
  3. Małgorzata Pasławska – gabinet nr 85
  4. Barbara Pilczuk – gabinet nr 51
  5. Piotr Nowak – gabinet nr 81

 

Język niemiecki

  1. Aneta Błaszkiewicz – gabinet nr 54
  2. Agnieszka Hładyszewska – gabinet nr 78
  3. Elżbieta Chmura-Grzegorowska – gabinet nr 46

 

Historia i społeczeństwo

  1. Magdalena Siemaszko – gabinet wicedyrektora nr 34
  2. Tomasz Mańkowski – gabinet nr 58
  3. Rafał Pozauć – gabinet nr 52

 

Wiedza o społeczeństwie

  1. Magdalena Siemaszko – gabinet wicedyrektora nr 34
  2. Tomasz Mańkowski – gabinet nr 58
  3. Rafał Pozauć  – gabinet nr 52
  4. Bogdan Szymański – gabinet nr 48

 

Biologia, przyroda

  1. Anna Oleksyn – gabinet nr 75
  2. Renata Rak – gabinet nr 88

 

Geografia

  1. mgr Kazimierz Walotka – gabinet nr 86

 

Fizyka

  1. mgr Ewelina Mielewczyk – gabinet nr 65

 

Informatyka

  1. mgr Paweł Pilczuk – gabinet nr 69

 

Chemia

  1. mgr Renata Rak – gabinet nr 88

 

Wychowanie fizyczne

  1. mgr Katarzyna Kondratnik  – gabinet w-f, sala sportowa
  2. mgr Marta Bukowa – gabinet w-f, sala sportowa
  3. mgr Artur Garboliński – gabinet w-f, sala sportowa
  4. mgr Tadeusz Morawski – gabinet w-f, sala sportowa

 

Podstawy przedsiębiorczości

  1. mgr Magdalena Siemaszko – gabinet wicedyrektora nr 34

 

Religia

  1. mgr Katarzyna Przytulska – nauczyciel nieobecny
  2. mgr  Adam Szpotański– gabinet nr 77

 

Pedagog

  1. mgr Marta Łyczkowska – gabinet pedagoga