Herb szkoły

Zgorzelec oczami Młodych Menagerów Kultury

Bogata oferta turystyczna i kulturalna powiatu zgorzeleckiego została zaprezentowana  22.11. 2018 r na II Targach Turystycznych w Hoyerswerdzie przez młodych menadżerów kultury regionalnej z Uczniowskiej Agencji Turystycznej Śniadeccy Travel.

7 wystawców ze szkół z Bolesławca, Żar, Lubania, Zgorzelca ,Gorlitz, Hoyerswerdy, Bischofswerdy w ramach projektu RegionalManagement. Kompetencje i perspektywy zawodowe w polsko- saksońskim regionie przygranicznym przygotowało stanowiska wystawiennicze. Stanowiska reklamowe prezentowały dotychczasowe efekty pracy projektowej w postaci indywidualnych ulotek każdej szkoły oraz ciekawe materiały informacyjno-promocyjne swoich miast i okolic. Zgorzelec zaprezentował się wspaniale, piękne foldery, ulotki, gadżety, koszulki, gry edukacyjne, mapy w języku polskim i niemieckim wyróżniały się jakością, kolorystyką i treścią, stanowiły doskonałą podstawę do rozmów o regionie. Taka formuła nastawiona na indywidualnego odbiorcę była swego rodzaju treningiem dla Licealistów z zakresu managementu turystyki oraz kompetencji językowych.

Uczniowie jak zawsze starali się udoskonalić formułę targów oferując odwiedzającym prawdziwe turystyczne show z dużą ilością konkursów, quizów oraz gier planszowych. Przedstawienie oferty turystycznej Zgorzelca nie byłoby możliwe bez wsparcia Urzędu Miasta Zgorzelec oraz Starostwa Powiatowego. Bardzo dziękujemy za przepiękne materiały informacyjno-promocyjne dzięki, którym mogliśmy być prawdziwymi Ambasadorami naszego regionu.

Zgorzelec – Moje Miasto-inspiruje, fascynuje i jednoczy !

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

 

RODO