Herb szkoły

Marcin Gniadzik powołany do Reprezentacji Polish Soccer Skills

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Marcin Gniadzik uczeń klasy 4AC Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich otrzymał powołanie do Reprezentacji U19 – Polish Soccer Skills – sezon 2022/2023.

Jest to ogromne wyróżnienie dla zawodnika. Powołanie do reprezentacji otrzymują wyłącznie osoby, które w trakcie obozów organizowanych przez Polish Soccer Skills w 2022 roku wykazały się ogromnym potencjałem piłkarskim oraz motorycznym.

Reprezentacja Polish Soccer Skills jest projektem, który ma na celu pomóc najbardziej perspektywicznym zawodniczkom i zawodnikom w Ich dalszym rozwoju. Jest on realizowany na kilku uzupełniających się obszarach, stanowiących razem kompleksowe rozwiązanie.

W trakcie najbliższego sezonu reprezentacje będą miały okazję do udziału w ceremonii inauguracyjnej, która odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, krajowym zgrupowaniu w COS OPO Cetniewo oraz zagranicznym zgrupowaniu, w trakcie którego zmierzą się z młodzieżowymi drużynami klubów Bundesligi, La Liga, Premier League, czy Serie A.

Marcin, na co dzień reprezentuje klubowe barwy biało-niebieskie Hutnika Pieńsk. Jest przykładem zawodnika, który łączy w sobie dwie najważniejsze cechy piłkarza – pracowitość i ambicja – z każdym dniem chce być lepszą wersją siebie.

Gratulujemy i życzymy wielu piłkarskich sukcesów!