Herb szkoły

Na Dzień Kobiet – Electric Duo klasycznie i elektrycznie

Mamy Talent ! – Show , to nowatorski program koncertowy dwóch wybitnie utalentowanych muzyków z Krakowa, który miał miejsce 8 marca 2018 r.
Skrzypek Kamil Skicki i wiolonczelista Krzysztof Orzechowski znani jako Electric Duo zagrali na instrumentach tradycyjnych i elektrycznych mieszankę muzyki klasycznej splecioną z osiągnięciami twórców pop kultury. Wirtuozeria,wyjątkowe brzmienia i aranżacje, ciekawy i z wyczuciem dobrany program, a przede wszystkim wyjątkowa atmosfera wprawiła licealną publiczność w osłupienie i zachwyt.

Kolejny Koncert Łódzkiego Biura Koncertowego Wirtuoz to nie tylko show muzyczne, ale dydaktyczny koncert dzięki któremu można odnaleźć połączenia między dawną a współczesną kulturą muzyczną. Oryginalny styl gry łamiący granicę między różnymi gatunkami muzyki – od klasycznej i filmowej, do popu, jazzu i rocka, to definicja występu Electric Duo w Liceum Ogólnokształcącym.

Za organizację koncertu dziękujemy p. Barbarze Rutkowskiej, dla której muzyka jest wielką pasją i przygodą, którą dzieli się z  licealistami.

1

2

3

4

5