Herb szkoły

KGHM – wspólnie w drodze do edukacyjnego sukcesu

pobrane

 

Jedna z największych polskich spółek Skarbu Państwa KGHM Polska Miedź S.A zdecydowała się udzielić wsparcia finansowego w celu wyposażenia w niezbędne pomoce naukowe uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu.

Fantastycznie złożyło się, że właśnie w Mikołajki 6 grudnia dotarły do szkoły profesjonalne laptopy zakupione dzięki Fundacji KGHM Polska Miedź S.A. jako wyposażenie pracowni komputerowej. Dzięki naszemu sponsorowi uczniowie otrzymali 18 nowych komputerów, co spowoduje usprawnienie i uatrakcyjnienie nauki informatyki w szkole.

Wsparcie rzeczowe jakie zostało udzielone naszym uczniom wkrótce przyniesie wymierne zyski w postaci gruntownie wyedukowanej młodzieży z wysokimi kwalifikacjami komputerowymi. Wyrażamy naszą wdzięczność w słowach podziwu dla KGHM za bezinteresowność oraz życzliwość i zrozumienie.

Państwa ofiarność wzmacnia nasz zapał do dalszej pracy w okresie gwałtownego rozwoju, a w zasadzie eksplozji technologicznej wymusza inwestycję w sprzęt elektroniczny dzięki, któremu będziemy mogli sprostać choć w części wymaganiom jakie stawia świat i ogólnie pojęta informatyzacja.

 

DSC06838

DSC06839

DSC06841

DSC06849

DSCN3833-720x540

 

 

RODO