Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Londyn. Dzień 6 – pożegnania nadszedł czas

Niestety wszystko co piękne, szybko się kończy i nasza wycieczka też. Rano pożegnaliśmy się z naszymi rodzinami, zapakowaliśmy bagaże i dauble deckerem pojechaliśmy do Tate Museum – największego muzeum sztuki nowoczesnej i współczesnej, które mieści się w budynku po dawnej elektrowni Bankside Power Station. Zanim zaczęliśmy zwiedzać, dostaliśmy wskazówki od naszej przewodniczki, na co zwracać uwagę i muszę przyznać, że były bardzo praktyczne.

Później podjechaliśmy pociągiem i wsiedliśmy na prom w godzinny rejs po Tamizie.

Potem już tylko chwila na zakup pamiątek, angielskiej herbaty i maślanych ciasteczek. Z udanymi zakupami trzeba było wsiąść do autobusu w drogę powrotną. Jeszcze obiadokolacja na promie i … do domu. Przyjechaliśmy szczęśliwi, zdrowi i weseli, z głową pełną pięknych wspomnień, kilkoma nowymi znajomościami. Czekamy na następny taki wyjazd, może tym razem do Szkocji. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

RODO