Herb szkoły

Śniadeccy stawiają na jakość

Dnia 16 kwietnia 2024 roku w naszym Liceum odbyły się Drzwi Otwarte. Odwiedzili nas uczniowie szkół podstawowych z całego powiatu. Nasi goście mieli okazję zobaczyć, jak funkcjonuje nasza szkoła, czym się zajmujemy, czego się uczymy, jak się integrujemy, gdzie spędzamy czas i jak dobrze się bawimy. Wydarzenie rozpoczęło spotkanie w auli, gdzie licealiści zaprezentowali profile klas. W podsumowaniu przedstawione zostały wyniki zdawalności matur z poszczególnych przedmiotów (i tu mamy się czym pochwalić, ponieważ w Zgorzelcu wypadamy najlepiej).

Po zakończeniu pierwszej części, uczniowie podzieleni na grupy ruszyli na zwiedzanie szkoły i warsztaty w różnych blokach tematycznych: matematyczno–fizyczno–informatycznym, biologiczno–chemiczno–geograficznym, humanistycznym i lingwistycznym. Zwieńczeniem zajęć w każdym bloku były konkursy, w których wygrać można było drobne podarunki.

Wszystkim, których gościliśmy tego dnia u siebie, dziękujemy za przybycie, kulturalne zachowanie i udział we wszystkich atrakcjach naszego wydarzenia. Mamy nadzieję, że zwiedzanie i główkowanie przy zadaniach podobało się naszym gościom. Jeśli chcecie dołączyć no naszej społeczności – ZAPRASZAMY.

RODO